31
- Styczeń
2017
Opublikowane przez: Specjalista
Chcę zmienić biuro rachunkowe

Myślisz o zmianie biura rachunkowego? Przeprowadzimy proces zmiany biura w Twoim imieniu a następnie poprowadzimy księgowość Twojej firmy!

Często właściciele firm decydują się na współpracę z biurem rachunkowym z powodu niskich cen za świadczone usługi czy dogodnej lokalizacji. Nie mając doświadczenia, często wybierają wygodne a nie profesjonalne rozwiązania.

Obecne biuro rachunkowe okazało się nierzetelne? Kontakt jest utrudniony? A może pojawiły się problemy z prowadzoną ewidencją księgową lub terminowym rozliczaniem?

CZAS ZMIENIĆ BIURO RACHUNKOWE!

Nasze biuro oferuje kompleksową pomoc zarówno w przeprowadzeniu procesu zmiany biura jak i prowadzeniu księgowości firmy.

Na życzenie klienta możemy skontaktować się z poprzednim biurem lub księgą oraz ustalić i zorganizować procedurę rozwiązania umowy. 
W imieniu klienta zajmujemy się przejęciem dokumentacji księgowej oraz wyprowadzeniem zaległości, które powstały w czasie poprzedniej współpracy.

Właściwie prowadzona księgowość dostarcza istotnych informacji na temat prowadzonego przedsiębiorstwa. Nie zaniedbuj księgowości! Pomożemy Ci zmienić biuro na bardziej profesjonalne oraz bezpieczne.

Dodaj komentarz