10
- Lipiec
2017
Opublikowane przez: Specjalista
Koszt obsługi księgowej firmy

Na koszt obsługi księgowej firmy składa się wiele czynników, o których przedsiębiorcy często zapominają. Dokonując wyboru biura rachunkowo, z którym podejmie się współpracę nie warto sugerować się tylko ceną. Oczywiście nie zawsze jest ona współmierna z jakością świadczonych usług warto jednak skorzystać z usług tego biura, które zarówno swoją ofertę, jak i cennik dostosuje do swojego Klienta.

Koszt obsługi księgowej firmy zależy w znacznej mierze od tego z jakich usług firma chce korzystać, od tego w jakiej formie prawnej prowadzi swoją działalność czy do jakiego rodzaju księgowości została zobligowana. Podstawowym czynnikiem wpływającym na koszt obsługi księgowej jest również liczba dostarczanych dokumentów. Większość biur właśnie na podstawie liczby dokumentów jakie przedsiębiorca dostarcza każdego miesiąca do zaksięgowania dokonuje wyceny.

Nasze biuro rachunkowe również oferuje cennik uzależniony od liczby dokumentów, jesteśmy jednak elastyczni i nie narzucamy jednej, stałej stawki. Oferujemy elastyczny cennik, przedstawiamy widełki cenowe uwzględniające liczbę dokumentów i w zależności od tego ile dokumentów otrzymamy od przedsiębiorcy w danym miesiącu, taki koszt obsługi księgowej będzie on ponosił.

Dodaj komentarz