09
- Lipiec
2018
Opublikowane przez: Specjalista
Księgowość uproszczona ceny

W Polsce w zależności od rodzaju podmiotu gospodarczego oraz jego przychodów księgowość prowadzona jest na dwa sposoby, w formie pełnej bądź w formie uproszczonej. Przedsiębiorstwa zobligowane do prowadzenia księgowości pełnej zmuszone są do skorzystania z usług profesjonalnych biur rachunkowych. Mniejsze firmy korzystające z podstawowej formy rozliczeń bardzo często postanawiają poprowadzić działalność samodzielnie. Bardzo często doprowadza je to do problemów z fiskusem. Tymczasem korzystając z usług księgowych jesteśmy w stanie zapewnić naszym dokumentom pełną poprawność.

Mali podatnicy obawiają się kosztów związanych z outsourcingiem księgowym. Księgowość uproszczona ceny jest stosunkowo nieduża. Oczywiście wszystko zależy od wybranego przez nas pakietu usług, jednak koszty zależne są od ilości generowanych dokumentów, sposobu rozliczania się z Urzędem Skarbowym itd.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnej cenie. Zadzwoń, a nasi konsultanci przedstawią szczegóły naszej oferty!

Dodaj komentarz