31
- Styczeń
2017
Opublikowane przez: Specjalista
Mam zaległości księgowe

W Twojej firmie pojawiły się zaległości księgowe, które zagrażają bezpieczeństwu? Pomożemy Ci bezpiecznie wyprowadzić zaległości!

Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielną księgowość w celu zmniejszenia kosztów prowadzonej firmy. Uważają, że lepszym rozwiązaniem jest bezpłatna samodzielna ewidencja zachodzących zdarzeń gospodarczych niż płacić specjalistom biura rachunkowego. Jednak czy to rozwiązanie jest bezpieczne?

Nie wszyscy przedsiębiorcy na początku prowadzenia firmy zdają sobie sprawę z ilości obowiązków księgowych, które muszą być wykonane w odpowiednim terminie. Po pewnym czasie zaczynają się gubić co powinni zrobić i kiedy, co sprawia, że powstają zaległości księgowe. Okazuje się, że połowa faktur jest niezaksięgowana i powstają coraz to większe zobowiązania podatkowe. Co zrobić w takiej sytuacji?

Najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym, które dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu pomoże bezpiecznie wyprowadzić zaistniałe zobowiązania księgowe.

Dzięki usłudze wyprowadzania zaległości uwolnimy Państwa firmę od niebezpieczeństwa ewentualnych sankcji na wypadek kontroli z Urzędu Skarbowego lub z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Oferujemy wyprowadzanie zaległości:
– księgowych
– podatkowych
– wobec ZUS
– kadrowo-płacowych

Sprawdzamy kompletność i prawidłowość zapisów, weryfikujemy prawidłowość rozliczeń, przygotowujemy i składamy korekty deklaracji podatkowych oraz ZUS zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dodaj komentarz