04
- Kwiecień
2016
Opublikowane przez: Specjalista
Obsługa kadrowa

Własna działalność gospodarcza to oprócz wielu możliwości, także wiele obowiązków. Najbardziej znanymi są prowadzenie księgowości, rozliczanie się z tytułu podatku VAT czy też podatku dochodowego. Trzeba jednak podkreślić, że prowadzenie własnej firmy wiąże się z obowiązkami kadrowo-płacowymi. W tym zakresie leżą obowiązki, takie jak sporządzanie umów o pracę, rozliczanie umów cywilnoprawnych z pracownikami, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie list płac i imiennych karty wynagrodzeń.

Obsługa kadrowa to także ciężki obowiązek, który ściśle wiążę się z prowadzeniem księgowości czy rozliczaniem podatków. Przedsiębiorca nie jest jednak sam i może liczyć na pomoc z naszej strony. Otóż nasze biuro rachunkowe oprócz świadczenia usług z zakresu prowadzenia księgowości zajmuje się również obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw. Co więcej decydując się na outsourcing kadrowo-płacowy zmniejszysz koszty obsługi własnej firmy.

Obsługa kadrowa to nie wszystko co proponujemy dla Ciebie! Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszy pakiet usług dla Twojego biznesu!

Dodaj komentarz