28
- Maj
2018
Opublikowane przez: Specjalista
Zmiana umowy spółki z o.o w Krakowie

Takie elementy spółki jak nazwa, adres siedziby, numer NIP oraz REGON muszą zawierać się na umowie spółki. W razie jakichkolwiek zmian w zakresie tych danych konieczne jest zaktualizowanie umowy, a wraz z tym zgłoszenia tych zmian do KRS.

Chcąc zmienić umowę spółki w pierwszej kolejności konieczne jest podjęcie uchwały wspólników. Fakt ten musi zostać zaprotokołowany przez notariusza. Kolejno zmiany te muszą być zgłoszone do KRS za pomocą formularza KRS-Z3. Formularz ten musi zostać złożony do 7 dni od dnia uzasadniającego dokonanie wpisu.

Włącznie z formularzem należy złożyć wypis aktu notarialnego, poświadczoną przez zarząd kopię uchwały, tekst umowy spółki, dowód opłaty sądowej oraz wpłaty za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Zmiana umowy spółki z o.o w Krakowie to oferta naszej firmy. Oferujemy przeprowadzenie aktualizacji wszelkich danych w KRS w stolicy Małopolski. Jeżeli jesteś zainteresowany serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawiamy wszelkie szczegóły.

Dodaj komentarz